32.  POKAL  ML  MN  ZAGORJE  -  2019  (20  ekip)

 

(KVALIFIKACIJE;  prvi  naprej  =>  skupina  B):

Briše,  PETEK,  15.3.19

18.30   OKR.  GASILČEK        :    ŠD   TIRNA                                                                            
19.05   ŠD  TIRNA              :              ŠD  ŠKAFARI                                       
19.40   ŠD  ŠKAFARI       :     OKR.  GASILČEK           

1.)   KOLO:   (2 x 15  min,  en  time  out,  kazenski  strel  se  izvaja  na  4.  ak.  prekršek,  v  primeru  neodločenega  izzida,  se  izvajajo  penali  3 + 1,  iz  vsake  skupine,  napredujeta  dve  ekipi)

A.  SKUPINA,  Mlinše,  PON.  18.3.19

18.00    KMN  JUVENTUS        :       ZVEZDA                                                                         
18.40    ZVEZDA        :       ŠD  MLINŠE  I                                                                               
19.20    ŠD  MLINŠE  I      :    KMN   JUVENTUS                                                                   

B.  SKUPINA;  Čolnišče,   PON.  18.3.

18.00    ANTIMON / BAR  91   :   (zmagovalec  KV)
18.40    (KV)        :         ŠENTLAMB./GAMSI 
19.20    ŠENTLAMB./GAMSI    :     ANTIMON / BAR  91

C.  SKUPINA;   Izlake,  PON.  18.3.

18.00    GARAŽA  BAR      :     ŠD  ČEMŠENIK
18.40    ŠD  ČEMŠENIK     :     ODPISANI
19.20    ODPISANI        :        GARAŽA  BAR

D.  SKUPINA;   Zagorje,  PON.  18.3.

18.00    ŠD  ČOLNIŠČE     :      AMATER             
18.40    AMATER         :         MERLI / LD  KLANČIŠE
19.20    MERLI / LD  KLANČIŠE     :    ŠD  ČOLNIŠČE                                                         

E.  SKUPINA;  Mlinše,  TOR,  19.3.

18.00    ŠD  MLINŠE  II       :      ETI  EL.  ELEMENT
18.40    ETI  EL.  ELEMENT     :       ŠD  TAJ-KUNI
19.20    ŠD  TAJ-KUNI        :        ŠD  MLINŠE  II

F.  SKUPINA;  Zagorje,  TOR,  19.3.

18.00    PINK  PANTER      :      ŠD  SAVA
18.40    ŠD  SAVA      :      ŠD  TORPEDO
19.20    ŠD  TORPEDO      :      PINK  PANTER    

PARI 2. KOLA;  PONEDELJEK, 25.3.2019  (2x20  min,  5 ak., prekršek)

1/A         :           2/B
2/A         :           1/B
1/C         :           2/D
2/C         :           1/D
1/E         :           2/F
2/E         :           1/F

PARI  3.  KOLA,  ČETRTEK,  11.4.19  (2x20  min,  5  ak.,  prekršek)

Zmagovalec  para  (1/A  -  2/B)     :       Zmagovalec  para  (2/E  -  1/F)

Zmagovalec  para  (2/A  -  1/B)     :       Zmagovalec  para  (1/C  -  2/D)

Zmagovalec  para  (2/C  -  1/D)     :       Zmagovalec  para  (1/E  -  2/F)

REPESAŽ  PORAŽENCEV  3.  KOLA  za  eno  prosto  mesto  na  FINAL  FOUR,  ČETRTEK,  18.4.19  (skupina  treh  ekip,  2x15  min, 4  ak.,  prekršek,  po  neodločenem  izzidu  -  penali  za  prednost  3+1) 

 

 

 

FINAL  FOUR  -  ZAGORJE,  ČETRTEK,  25.4.2019

 

Pari  se  določijo  z  žrebom  (petek,  19.4.19!)