ŠD  TRIMČEK         6.7.2020         INFORMACIJE  ŠT. 20

 

 

TEKMOVALNA  PROBLEMATIKA:

 

Ekipa  FC  Špicvjzn,  je  zaradi  pomanjkanja  igralcev, vnaprej  odpovedala   tekmo 17. kola,  proti  ekipi  ŠD  Škafari.  Ker  je  s  tem  ekipa  FC  ŠPICVJZN,  že  tretjič  izostala  oz  odpovedala  tekmo,  se  IZKLJUČI  iz  tekmovanja.  Tekma  se  registrira  5:0,  za  ekipo  ŠD  Škafari.  Rezultati,  ki  jih  je  ekipa  Špicvjzn  dosegla  v  prvem  delu  tekmovnaja,  se  na  lestvici  upoštevajo.  Igralci  registrirani  za  Špicvjzn,  pridobijo  pravico  nastopa  od  1.1.2021,  ob  hkratni  poravnavi  delnega  dolga  ekipe.  Preložena  tekma  med  ekipo  Paviljon  in  FC  Špicvjzn,  se  upošteva  kot  neodigrana.

 

Nadaljevanje  sezone  je  predvideno,  od  24.8.,  naprej,  če  bodo  normalni  pogoji  za  izvedbo  tekmovanja.  Prioriteta  je  dokončanje  sezone  2019/20    (liga  se  lahko  nadaljuje  tudi  z  zamikom,  tedna,  dveh...)

 

 

NAKNADNE  REGISTRACIJE  IGRALCEV:

 

Za  tekočo  tekmovalno  sezono,  je  možno  registrirati  nove  igralce,  samo  še  do  18.  kola !!!

 

 

DISCIPLINSKA  PROBLEMATIKA:

 

Na  tekmi  17.  kola  prve  lige,  sta  rdeči  karton  prejela  igralca  KMN  JUVENTUS:

-  MUJKANOVIĆ  J.,  igranje  z  roko,  za  preprečitev  zadetka.......,  izrečena  kazen -  prepoved  nastopa  na  1  tekmi.

--  KOŽAR  T.,  žalitev  sodnika  …...,  izrečena  kazen  -  prepoved  nastopa  na  4  tekmah.

 

STOP  NA  TEKMAH  18.  KOLA,  VELJA  POLEG  NAVEDENIH    IGRALCEV,  TUDI  ZA:  igralca  Kassaposa  –  KRALJ  K.,  …................

po  18.  kolu,  ostane   še  1  tekma.


 

ŠD  TRIMČEK         29.6.2020       INFORMACIJE  ŠT. 19

 

 

NAKNADNE  REGISTRACIJE  IGRALCEV  (od  22.6.  do  29.6.):

 

Jasim  MUJKANOVIĆ  (KMN  Juventus)

 

 

TEKMOVALNA  PROBLEMATIKA:

 

Zaradi  zasedenosti  igrišča  v  Čolnišah  (petek,  24.6.),  je  bil  dogovorjen  nov  termin  veteranske  tekme:  Čolnišče-Udarnik  in  sicer – PONEDELJEK,  29.6.  ob  20.15  v  Čolnišah.

 

Ekipa  FC  Špicvjzn,  je  zaradi  pomanjkanja  igralcev, vnaprej  odpovedala   tekmo 16. kola,  proti  ekipi  Ni-Da-Ni.  Tekma  se  registrira  5:0,  za  ekipo Ni-Da-Ni,  ekipi  FC  Špicvjzn,  pa  se  odvzame  1  točka.

 

Dogovorjen  termin  preložene  tekme  11.  kola  super-veteranske  lige  med  ekipama  Luka bar/Polje  in  Udarnik - TOREK,  30.6. ob  18.00  v  Zagorju

 

Na  prošnjo  ekipe  Šentlambert/Gamsi,  je  sporazumno  preložena  tekma  17.  kola  proti  ekipi  Turisti.  Tekma  se  mora  odigrati  v  razdobju  med  prvim  in  drugim  kolom,  drugega  dela  tekmovanja.

 

Na  prošnjo  ekipe  ŠD  Čolnišče-veterani,  je  sporazumno  preložena  tekma  17.  kola,  proti  ekipi  ŠD  Izlake.  Tekma  se  odigra vnaprej  -  PONEDELJEK,  29.6.  ob  21.00  v  Čolnišah.

 

Preložena  tekma  tretje  lige,  med  ekipama  FC  Špicvjzn  in  Paviljon,  se  mora  odigrat  najkasneje  do  SREDE,  8.7.2020.

 

 

 

 

DISCIPLINSKA  PROBLEMATIKA:

 

Igralec  ekipe  FC  Špicvjzn  -  VODEB  T.,  ki  je  na  tekmi  15. kola  tretje  lige,  prejel  rdeči  karton,  ima  prepoved  nastopa  na  3  (treh)  tekmah.

 

STOP  NA  TEKMAH  17.  KOLA,  VELJA  POLEG  NAVEDENEGA  IGRALCA,  TUDI  ZA:  igralca  Kassaposa – KRALJ  K.,  …................

po  17.  kolu,  ostaneta  še  2  tekmi.


 

 

ŠD  TRIMČEK         22.6.2020       INFORMACIJE  ŠT. 18

p.p.  65,  1410   ZAGORJE                            SEZONA  2019/20  - POMLAD

 

 

NAKNADNE  REGISTRACIJE  IGRALCEV  (od  15.6.  do  22.6.):

 

Simon  ZUPANČIČ  (Turisti);  Adnan  PADŽIĆ  (AA  Grading)

 

 

TEKMOVALNA  PROBLEMATIKA:

 

Ekipa  Paviljon,  je  zaradi  pomanjkanja  igralcev,  vnaprej  predala  tekmo  proti  ekipi  ŠD  Čemšenik.  Tekma  se  registrira  5 : 0  za  ŠD  Čemšenik,  ekipi  Paviljon,  pa  se  odvzame  1  točka.

 

Na  prošnjo  ekipe  NI-DA-NI-veterani,  je  sporazumno  preložena  tekma  17.  kola  proti  MIZARSTVU  ZUPANC.  Nov  termin  tekme:  PONEDELJEK,  22.6.  ob  19.45  v  Zagorju.

 

Na  prošnjo  ekipe  UDARNIK / super-veterani,  je  sporazumno preložena  tekma  11.  kola,  proti  ekipi  Luka  bar/Polje.

 

Ekipa  Čolnišče/Šentlambert,  pa  je  zaradi  pomanjkanja  igralcev,  vnaprej  odpovedala  tekmo  11. kola super  veteranske  lige,  proti  ekipi  Odpisani/Pizz. Kukuca.  Tekma  se  registrira  5:0,  za  ekipo Odpisani/ Pizz. Kukuca,  ekipi  Čolnišče/Šentl.,  pa  se  odvzame  1  točka.

 

 

 

DISCIPLINSKA  PROBLEMATIKA:

 

Na  tekmi  15. kola  tretje  lige,  je  rdeči  karton  prejel  igralec  Špicvjzna – Vodeb T.  Igralec  je  do  odločitve  disc., sodnika  SUSPENDIRAN.

 

STOP  NA  TEKMAH  16.  KOLA,  VELJA  POLEG  NAVEDENEGA  IGRALCA,  TUDI  ZA:  igralca  Kassaposa – KRALJ  K.,  …....... po  16.  kolu,  ostanejo  še  3  tekme.


 

 

ŠD  TRIMČEK         15.6.2020       INFORMACIJE  ŠT. 17

p.p.  65,  1410   ZAGORJE                            SEZONA  2019/20  - POMLAD

 

 

NAKNADNE  REGISTRACIJE  IGRALCEV  (od  8.6.  do  15.6.):

 

(za  13. kolo-info pomotoma izpadla):  Zoran  ANTUNOVIĆ  (Jerry-ZGD);  Edin  TABAKOVIĆ  (Odpisani-vet.);  Vahid  DŽANANOVIĆ  (Ni-Da-Ni-vet.)

(za  15. kolo):  Denis  KNEŽEVIČ  (Juventus);  Adnan  MUJČIĆ  (Asfalting);   Gal  NOVAK  (NLP/ Gost. Ribnik)

 

Na  prošnjo  ekipe  ŠD  MLINŠE- veterani,  je  sporazumno preložena  tekma  15. kola.  Dogovorjen  je  novi  termin:

PONEDELJEK,  15.6.  ob  19.00,  na  Mlinšah.

 

Na  prošnjo  ekipe  ŠD  SAVA,  je  sporazumno  preložena  tekma  15.  kola,  proti  ekipi  AC  JEREB.  Novi  termin  tekme: 

ČETRTEK,  18.6.  ob  19.30  v  Zagorju.

 

Zaradi  zasedenosti  igrišča v Praprečah  (PETEK – 19.6.,)  se  planirani  veteranski  tekmi,  po  dogovoru,  prestavita  na  novi  termin: 

ŠD  PRAPREČE  :  TEAM  HRASTNIK   --  ČETRTEK,  18.6.  ob  20.00  v  Praprečah  in  ODPISANI   :  ŠKOTI / BEKSL  BAR  --  PETEK,  19.6.  ob  20.00  v  Zagorju.

 

 

Še  info  o  propozicijah  tekmovanja  v  veteranski  ligi  (dogovorjenih  na  začetku  sezone):   po  končani  sezoni,  se  liga  razdeli  na  prvo  (prvih deset ekip)  in  drugo  ligo  (preostalih  sedem  ekip – minimum),  če  bo  manj  ekip,  ostane  letošnji sistem  tekmovanja.

 

 

DISCIPLINSKA  PROBLEMATIKA:

 

Igralec  Kassaposa – KRALJ  K.,  je  za  prejeti  rdeči  karton  v  13.  kolu,  kaznovan  s  prepovedjo  nastopa  na  6  (šestih)  tekmah.

 

 

 

 

ŠD  TRIMČEK          8.6.2020        INFORMACIJE  ŠT. 16

p.p.  65,  1410   ZAGORJE    SEZONA  2019/20  - POMLAD

 

 

NAKNADNE  REGISTRACIJE  IGRALCEV  (od  2.6.  do  8.6.):

 

Vid  KOS  (ŠD  Mlinše I);  Borut  BUČAR  (ŠD  Tirna);  Armin  BRKIĆ  (Boca  juniors);  Vedad  TURŠIĆ,  Sandi  PLANINŠEK  in  Žiga  ŽIBERT  (Paviljon Trb.)

 

 Ekipa  Turisti,  je  zaradi  pomanjkanja  igralcev,  vnaprej  predala  tekmo  13.  kola  proti  ŠD  Mlinše  II.  Tekma  se  registrira  5 : 0  za  ŠD  Mlinše  II,   ekipi  Turisti  se  odvzame  1  točka.

 

Na  prošnjo  ekipe  Antimon  II,  je  sporazumno  prestavljena  tekma  14.  kola  proti  ŠD  Škafari.  Dogovorjen  je  novi  termin – PETEK,  12.6.  ob  20.30  na  Mlinšah.

 

Na  prošnjo  ekipe  PAVILJON,  je  sporazumno  preložena  tekma  14.  kola,  proti  FC  Špicvjzn.

 

DISCIPLINSKA  PROBLEMATIKA:

 

V  13.  kolu  druge  lige,  je  rdeči  karton  prejel  igralec  Kassaposa  -, 

Igralec  je  do  končne  odločitve  disciplinskega  sodnika  SUSPENDIRAN  za  nastope  v  članski  ligi.

 

ŠD  TRIMČEK          1.6.2020        INFORMACIJE  ŠT. 15

 

NAKNADNE  REGISTRACIJE  IGRALCEV  (od  26.5.  do  1.6.):

 

Rok  ILIŠEVIĆ  (ŠD  Torpedo);  Mahir  HRNJIĆ  in  Kenan  ZUKIĆ  (Asfalting),  Žan  ŠPILAR  (ŠD  Prapreče),  Nejc  KLANŠEK  (Konjšica);  Davud  AHMETOVIĆ  in  Aldin  DELIĆ  (AA  Grading),  Branko  KOVAČEVIĆ  (Ni-Da-Ni)_______________________________________

(za 12. kolo):  Marko  LAŠIĆ  (ŠD  Prapreče);

(za  13.  kolo):  Danijel  BRČINA  in  Slaviša  MAKSIMOVIĆ  (Team  Hrastnik)

 

 

Ekipa  Gost. in Picerija Jurka,  ni  prišla  na  tekmo  12.  kola  proti  ekipi  Rimske.  Po  pravilniku,  se  tekma  registrira  5 : 0  za  Rimske,  nasprotni  ekipi  pa  se  odvzame  1  točka  in  obračuna  taksa  za  neopravičeni izostanek  (15  eur).  Naknadno  pa  je  ekipa  Gost. in Picerija Jurka  sporočila,  da  zaradi  pomanjkanja  igralcev,  IZSTOPA  iz  lige.  Tako  se  razultat  12.  kola  ne  upošteva,  upoštevajo  pa  se  vse  njene  tekme  v  jesenskem  delu.  Igralci  registrirani  za  ekipo,  so  suspendirani  do  konec  leta  2020.  Pravico  prestopa  k  drugim  ekipam,  pa  pridobijo  s  1.1.2021,  ob  hkratni  poravnavi  takse.

 

Zaradi  zasedenosti  igrišča v Praprečah  (PETEK – 5.6.,)  se  išče  novi  termin  za  veteranski  tekmi.  Dogovorjen  je  že  termin  za  tekmo: 

ŠD  PRAPREČE  :  ŠD  IZLAKE   --  ČETRTEK,  4.6.  ob  20.00  v  Praprečah.

 

 

DISCIPLINSKA  PROBLEMATIKA:

 

V  12.  kolu  tretje  lige,  je  rdeči  karton  prejel  igralec  Antimona  II  -- CEGLAR  Kristjan  (prekršek  za  preprečitev  kontre).  Igralec  ima  prepoved  nastopa  na  1  (eni)  tekmi.

 

STOP  V  13.  KOLU,  velja  še  za:

 

PLANINŠEK  Jureta  (Čolnišče-veterani)   ….............   zadnja  tekma


 

 

ŠD  TRIMČEK        25.5.2020        INFORMACIJE  ŠT. 14     SEZONA  2019/20  - POMLAD

 

 

NAKNADNE  REGISTRACIJE  IGRALCEV  (od  5.2.20  do  25.5.20):

 

Stefan  ANDJELIĆ  (Pink panter),  Nejc  POTOKAR  (Merli),  Patrik  BOŽJAK  (Garaža  bar),  Žan  KMETIČ  (ŠD  Mlinše  I),  Žiga  URBANČIČ  (ŠD  Prapreče),  Gal  PERME  (ETI EE),  Enis  MEŠIĆ  in  Adnan  ĆEHIĆ  (ŠD  Torpedo),  Gal  GLAŽAR  (Catering  Čop),  Matija  PAVŠEK  in  Peter  JEREB  (ŠD  Škafari), __________________________

Milan  BIZILJ  in  Robert  PODRŽAJ  (ŠD  Mlinše),  Boštjan  PIHLER  in  Nace  ROZMAN  (Udarnik)

 

Na  predlog  ekipe  AA  GRADING,  je  sporazumno  preložena  tekma  12.  kola  tretje  lige,  proti  ekipi  NI-DA-NI.  Dogovorjeno,  da  se  tekma  igra  vnaprej:  TOREK,  26.5.  ob  18.15,  v  Praprečah. 

Zaradi  navedenega,  je  dogovorjen  sporazumni  zamik  tekme  PAVILJON  :  AC  JEREB,  na  19.15  uro  (sreda,  27.5.  --  Zagorje)

 

Zaradi  epidemije,  se  sezona  nadaljuje  z  veliko  zamudo.  Za  pokalno tekmovanje  je  zmanjkalo  prostih  terminov  in  se  za  leto  2020  -  NE  izvede,  posledično  temu,  tudi  ne  tekma  za  SUPER  POKAL.  Ligaško  tekmovanje,  se  odigra  po  okvirnem  planu:  do  konec  junija 6. kol,  nadaljevanje  pa  sledi  po  24.8.,  (še  5  kol!)  Nato  sledi  pavza  (teden  do  dva),  za  PRESTOPNI  ROK.  Nova  sezona  štarta  OKTOBRA -  planira  se  odigrat  6-7  kol  (odvisno  od  vremenskih  razmer  v  novembru)

V  primeru,  da  bi  se  epidemija  ponovila  in  bi  bile  športne  aktivnosti  uradno  prekinjene,  se  tekmovanje  zaključi  -  kot  končni  vrstni  red,  velja  lestvica  na  dan  prekinitve  (odigrano  mora  bit  popolno  kolo!)

 

PROSIMO  VODJE  EKIP,  DA  ZAGOTOVIJO,  DA  IGRALCI  IN  VODSTVO  EKIP,  ZA  PREPREČEVANJE  OKUŽB  S  COVIDOM-19,  UPOŠTEVAJO  OSNOVNA  HIGIENSKA  PRIPOROČILA:

 

- NA  TEKME  LAHKO  PRIDEJO  SAMO  IGRALCI  BREZ  ZNAKOV OKUŽBE  DIHAL,  POVIŠANE  TELESNE  TEMPERATURE.  VELJA  TUDI  ZA  SPREMLJEVALCE  EKIPE.

- ROKOVANJE  SE  ODSVETUJE

- PAZITI  NA  HIGIENO  KAŠLJA

- IZOGIBATI  SE  PLJUVANJU,  NA  IN  OB  IGRIŠČU

- PO  KONČANI  TEKMI,  NAJ  SE  IGRALCI  NE  ZADRŽUJEJO  OB  IGRIŠČU.

 

                                                                                                                                                                       ___________________________________________________________________________________

ŠD  TRIMČEK        5.2.2020          INFORMACIJE  ŠT. 13

p.p.  65,  1410   ZAGORJE                          SEZONA  2019/20  - POMLAD

 

MINI  PRESTOPNI  ROK:

 

Enis  BEŠLIĆ  (AA  Grading  >>>  PINK  PANTER),   Nejc  POGLAJEN  (ŠD  Mlinše  I   >>>  OKR.  GASILČEK),  Bego  SMAJLOVIĆ  (Octa   >>>   ASFALTING),  Aldin  ALIBAŠIĆ  (ŠD  Torpedo   >>>  OCTA);  Boštjan  GORIŠEK  (Proletarec   >>>  LUKA  BAR/POLJE);   Ivo  PARADŽIK  (Udarnik   >>>   PROLETAREC)

 

 

NAKNADNE  REGISTRACIJE  IGRALCEV  (po končanem  jesenskem  delu  -  do  5.2.2020):

 

Aleksander  KRAMAR  (Octa); 

Stojan  KUHAR  (Okr.  Gasilček),

Jasmin  MURAČEHAJIĆ  ((Jerry-ZGD);  

Marko  POVŠE  in  Tomaž  VRTAČNIK  (ŠD  Čolnišče); 

Klavdij  KRALJ,  Nejc  RIBIČ  in  Mujo  KERIĆ  (Pizz. Kukuca); 

 

Dne  22.11.2019,  sta  bili  sprejeti  spremembi  PRAVIL  IGRE  in  REGISTRACIJSKEGA  PRAVILNIKA:

 

(13. člen  pravil igre  …. sprememba  pri  izvajanju  avta)... uporaba  od  24.11.19!)

 

Pri  udarcu  iz  avta,  se  dopušča  postavitev  žoge  tudi  za  vzdolžno  črto  (max  do  25  cm).  V  primeru  izvedbe  z  večje  razdalje,  pa  se  žoga  dodeli  nasprotni  ekipi.

 

(2.  člen  REGISTRACIJSKEGA  PRAVILNIKA …...  uporaba  od 1.1.2020!)

 

»pravico  nastopa  v  veteranski  ligi,  imajo  igralci,  ki  v  tekočem  koledarskem  letu,  dopolnijo  starost  35  let«

 

......  torej,  zdaj  tudi  pri  veteranih,  zadošča  letnica,  ne  več  datum,  ko  igralec  dopolni  35  let  ...

 

 

SPOMLADANSKE  AKTIVNOSTI,  SE  BODO  NADALJEVALE  SREDI  MARCA,  S  POKALNIM  TEKMOVANJEM.  ŠTART  TRETJE  IN  VETERANSKE  LIGE,  JE  OD  25.3.,  OZ  26.3.20.  PRVA  IN  DRUGA  LIGA,  PA  ŠTARTATA  OD  30.3.2020.  INFORMACIJE  SLEDIJO ..... 


 

ŠD  TRIMČEK      19.11.2019       INFORMACIJE  ŠT.  12

pp.  65,  1410  ZAGORJE      SEZONA  2019/20  -  JESEN

 

 

REGISTRACIJA  NOVIH  IGRALCEV:

 

- za  10.  kolo  veteranske:  GROBOLJŠEK  Matej  (ŠD  Čolnišče)

 

- za  1.  kolo  zimske  veteranske:  MACERL  Jure  (izredni  mini  prestopni rok  Ni-Da-Ni  >>  ŠD  Čolnišče);  GRACAR  Blaž  (Škoti-Beksl  bar); BRKIĆ  Siniša  (Proletarec)

 

- za  2.  kolo  zimske  veteranske:  VOZELJ  Nejc  (Proletarec)

 

INFO  o  »Mini  prestopnem  roku«  Ekipa,  ki  koristi  MPR,  mora  poslati  dokumentacijo  (izpisnica  in  prijavni  list,  z  original  podpisi!)  najkasneje  1.2.20  (datum  poštnega  žiga).  Igralec  lahko  dobi  izpisnico, samo v primeru sporazuma  s  svojo  ekipo!!!  Ekipa  lahko  o  okviru  MPR,  registrira  največ  dva  igralca,  izda  pa  lahko  tudi  več  izpisnic,  ampak  si  s  tem  ne  pridobi  prostega  mesta  na  PL)

DISCIPLINSKA  PROBLEMATIKA:

STOP  V  POMLADANSKEM  DELU  SEZONE:

BEŠLIĆ  Enis  (AA  Grading)   ….................................     1  tekma

PLANINŠEK  Jure  (Čolnišče-vet.)  …..........................     2  tekmi


ŠD  TRIMČEK        4.11.2019       INFORMACIJE  ŠT.  11

 

REGISTRACIJA  NOVIH  IGRALCEV:   ----

 

V  prilogi  je  IZPISNICA  za  MINI  PRESTOPNI  ROK  (1.1.20-31.1.20)

 

TEKMOVALNA  PROBLEMATIKA:

 

Na  prošnjo  ekipe  ŠD  Tirna,  je  sporazumno  preložena  tekma  11.  kola,  proti  ekipi  Antimon  II.  Dogovorjeno  je,  da  se  tekma  odigra,  v

 

ČETRTEK,  14.11.19  ob  19.45  v  Zagorju.

 

Termin  zaostale  tekme  9.  kola:  ŠENTL./GAMSI  :  ŠD  ČOLNIŠČE

 

PONEDELJEK,  11.11.19  ob  18.30  v  Zagorju

 

 

DISCIPLINSKA  PROBLEMATIKA:

 

Za rdeče  kartone  v  9.  kolu,  so  bile  izrečene  naslednje  kazni:

BEŠLIĆ  Enis  (AA  Grading)        …....................................                          3  tekme

ŽIBERT  Sergej  (Čolnišče-veterani)        ….........................                          2  tekmi

PLANINŠEK  Jure  (Čolnišče-veterani)   ….........................         4  tekme

 

opomba:  veterana  odslužita  kazen  v  veteranski  ligi !

 

 

STOP  V  11.  ČLANSKE*  oz  10. KOLU  VETERANSKE  LIGE:

 

*BEŠLIĆ  Enis  (AA  Grading)   ….................................  ostane   še  1  tekma

ŽIBERT  Sergej  (Čolnišče-vet.)  …................................   ostane   še  1  tekma

PLANINŠEK  Jure  (Čolnišče-vet.)  …..........................  ostanejo še  3  tekme

 


ŠD  TRIMČEK       28.10.2019       INFORMACIJE  ŠT. 10

REGISTRACIJA  NOVIH  IGRALCEV:

 

Za  tekme  10.  kola:

GRIČAR  Nik  (ŠD  Torpedo),   BERGANT  Rok  (Proletarec),  

 

TEKMOVALNA  PROBLEMATIKA:

 

Na  prošnjo  ekipe  Šentlambert / Gamsi,  je  sporazumno  preložena  tekma  10.  kola,  proti  ekipi  ŠD  Čolnišče.

 

Termina  zaostalih  tekem:

 

ŠD  Mlinše  I  :  ŠD  Mlinše  II  >  PON.,  28.10.19,  ob 19.30  -  Mlinše

ŠD  Izlake-vet.  :  Luka  bar/Polje > PON., 28.10. ob 20.00  -  Izlake

 

 

DISCIPLINSKA  PROBLEMATIKA:

 

V  9.  kolu,  so  rdeče  kartone,  prejeli:

BEŠLIĆ  Enis  (AA  Grading) -  zaradi  nešportnega  komentiranja  in  žalitve  sodnika. 

ŽIBERT  Sergej  (Čolnišče-veterani) -  udarec  nasprotnega  igralca

PLANINŠEK  Jure  (Čolnišče-veterani) – poskus  fizičnega  obračuna  z  nasprotnim  igralcem + nešportno  prigovarjanje  sodniku,  z  grožnjami

 

Igralci  so  do  odločitve  disc.  sodnika,  SUSPENDIRANI  in  nimajo  pravice  nastopa  na  tekmah  10. kola.


 ŠD  TRIMČEK       21.10.2019       INFORMACIJE  ŠT. 9

 

REGISTRACIJA  NOVIH  IGRALCEV:

 

Za  tekme  9.  kola:

 

DŽOMBIĆ  Aldijan  (Ni-Da-Ni),  SEVŠEK  David  in  MARTINČIČ  Andraž  (Rimske)

 

 

TEKMOVALNA  PROBLEMATIKA:

 

Na  prošnjo  ekipe  ETI  EE,  je  sporazumno  dogovorjena  prestavitev (zamik  termina)  tekme  9.  kola  proti  Kassaposu.  Tekma  se  igra  v  PONEDELJEK,  21.10.,  ob  19.45   na  Izlakah.

 

Dogovorjena  termina,  preloženih  tekem:

 

Merli/LD Klančiše : Picerija  Jurka  > TOREK,  22.10.  ob  20.15 – Zagorje

ŠD  Mlinše  I  :  ŠD  Mlinše  II  >  PONEDELJEK, 28.10.  ob 19.30 - Mlinše

 

 

 

DISCIPLINSKA  PROBLEMATIKA:

 

V  8.  kolu,  so  rdeči  karton,  prejeli:  LONČARIČ  Denis*  (Paviljon  - dva  rumena!),  PAVLIČ  Samo  (Kassapos  -  prekršek  za  preprečitev  zadetka!)  in  DOBRAVEC  Danijel*  (ŠD  Sava  -  igranje  z  roko  za  preprečitev  zadetka).  Vsi  trije,  so  dobili  kazen  -  prepoved  nastopa  na  1  (eni)  tekmi.

 

*Lončarič  in  Dobravec,  sta kazen  že  odslužila,  na  zaostali  tekmi  !

 

STOP  V  9.  KOLU,  velja  še  za  naslednja  igralca:

 

TUFEKČIĆ Admir  (Octa)  in  ŽIBERT Denis  (ETI EE)  …  zadnja  tekma


 

ŠD  TRIMČEK        14.10.2019        INFORMACIJE  ŠT. 8

 

TEKMOVALNA  PROBLEMATIKA:

 

Dogovorjeni  termini  preloženih  tekem,  v  tem  tednu:

 

Garaža  bar    :   Juventus   >>  ČETRTEK,  17.10.   ob  19.00   v  Čolnišah

Konjšica  :  Catering  Čop   >>  ČETRTEK,  17.10.   ob  20.15   v  Zagorju

Okr. Gasilček :  NLP/G. Ribnik  >> PETEK, 18.10.   ob  20.00  v  Praprečah

 

 

 

DISCIPLINSKA  PROBLEMATIKA:

 

V  7.  kolu,  so  bili trije rdeči kartoni  na  tekmi  ETI  EE :  OCTA, določene so naslednje  kazni:

 

SMAJLOVIĆ  Bego  (Octa)   prekršek  za  preprečitev  zadetka  ..  1  tekma

TUFEKČIĆ  Admir  (Octa)  in  ŽIBERT  Denis  (ETI  EE)   …......................

medsebojno  odrivanje       …..............................................     oba  po  2  tekmi


ŠD  TRIMČEK        07.10.2019        INFORMACIJE  ŠT. 7

 

 REGISTRACIJE  IGRALCEV:

 

Za  tekme  7.  kola,  so  registrirani  naslednji  igralci:

 

BJELIĆ  Mirvad  (Merli/LD  Klančiše)  // DŽINALIĆ  Almir  (ŠD  Izlake-veterani);  ZUKIĆ  Amel  (Odpisani-veterani),  JENKO  Drago  (Škoti/Beksl  bar)

 

 

TEKMOVALNA  PROBLEMATIKA:

 

Na  prošnjo  ekip:   Merli,  Ni-Da-Ni  (člani),  Proletarec  in  ŠD  Izlake,  so  sporazumno  preložene  tekme  7.  kola,  proti  Piceriji  Jurka,  Konjšici,  Jerryu  in  Luka  baru.

 

Termin  preložene  tekme,  v  tem  tednu:

 

Ni-Da-Ni  :   Konjšica  >>  SREDA,  8.10.19  ob  20.00  v  Zagorju

 

 

DISCIPLINSKA  PROBLEMATIKA:

 

V  6.  kolu  ni  bilo  RDEČIH  kartonov !


ŠD  TRIMČEK        30.9.2019        INFORMACIJE  ŠT. 6

 

REGISTRACIJE  IGRALCEV:

 

Za  tekme  6.  kola,  so  registrirani  naslednji  igralci:

 

KERIĆ  Mujo  (Trb. Gamlers);  REKANOVIĆ  Nermin  (Joker  team)

GOŠTE  Matic  (Kassapos)

 

 

TEKMOVALNA  PROBLEMATIKA:

 

Na  prošnjo  ekipe  KMN  Juventus,  je  sporazumno  preložena  tekma  6.  kola,  proti  ekipi  Garaža  bar.

 

Na  prošnjo  ekipe  Okr.  Gasilček,  je  sporazumno  preložena  tekma  6.  kola,  proti  ekipi  NLP/Gost. Ribnik.

 

Na  prošnjo  ekipe  Paviljon Trb., je  sporazumno  preložena  tekma  6.  kola,  proti  ekipi  ŠD  Sava.

 

Termin  preložene  tekme,  v  tem  tednu:

 

CATERING  ČOP   :    ŠD  SAVA   -  PON.  30.9.  ob  20.15  v  Zagorju.

 

 

 

DISCIPLINSKA  PROBLEMATIKA:

 

V  5.  kolu  ni  bilo  RDEČIH  kartonov !

 

 

STOP  V  TEM  TEDNU:

 

BOŽJAK  Izidor  (Kassapos)   ….................................  zadnja  tekma  kazni !


 

 

ŠD  TRIMČEK        23.9.2019        INFORMACIJE  ŠT. 5

 

REGISTRACIJE  IGRALCEV:

 

Za  tekme  4.  kola,  sta  bila  registrirana:

 

KRALJ  Tilen  (Okr. Gasilček)  in  HANDANAGIĆ  Arnes  (Jerry-ZGD)

 

Za  tekme  5.  kola,  pa  so  registrirani  naslednji  igralci:

 

KRNC  Gaj  (Antimon  II);  DOBRAVEC  Domen  in  PLANINŠEK  Luka       (ŠD  Sava);  Edin  ČAUŠEVIĆ  (FC  Špicvjzn);  JERMAN  Boštjan  (ŠD  Čemšenik)

 

 

TEKMOVALNA  PROBLEMATIKA:

 

Na  prošnjo  ekipe  ŠD  Mlinše - veterani,  se  tekma  5.  kola  veteranske  lige,  proti  ekipi  Jerry-ZGD,  po  sporazumu  odigra vnaprej: 

ČETRTEK,  26.9.  ob  17.45  v  Zagorju

 

Dogovorjen  je  termin  preložene  tekme  2.  kola,  Catering Čop  :  ŠD  Sava  --  PONEDELJEK,  30.9.  ob 20.15  v  Zagorju

 

 

Termin  preložene  tekme,  v  tem  tednu:

 
ŠD  SAVA    :   ŠD ČEMŠENIK  -  SRE.  25.9. ob  20.00  v  Čolnišah

 

 

DISCIPLINSKA  PROBLEMATIKA:

 

Igralec  ekipe  Kassapos – Božjak  Izidor,  je  za  prejeti  rdeči  karton  v  3.  kolu,  kaznovan  s  prepovedjo  nastopa  na  3  tekmah.

 

STOP  V  TEM  TEDNU – ZARADI  RDEČIH  KARTONOV,  velja  še  za:

 

*MACERL  Gašperja  (ŠD  Čemšenik - na prvi  tekmi!)  in  *KOJIĆ  Zorana  (Konjšica)

 *ekipi  v  4.  kolu  nista  igrali !


 

 

ŠD  TRIMČEK        16.9.2019         INFORMACIJE  ŠT.  4

 

REGISTRACIJE  IGRALCEV:

 

Za  tekme  4.  kola,  so  registrirani  naslednji  igralci:

 

BEŠLIĆ  Enis  (A-A  Grading),  LONČARIČ  Bojan,  LAVRIČ  Miha, SMAJIĆ  Aldin  in  MUJIĆ  Sanel  (Paviljon  Trbovlje)

POVŠNAR  Dejan  (Mlinše-vet.),  IBRAHIMOVIĆ  Sejid  (Odpisani-vet.)

 

TEKMOVALNA  PROBLEMATIKA:

 

Bonus  za  sporazumno  prestavitev,  je  izkoristila  ekipa  Jerry-ZGD,  ki  je  tekmo  3.  kola  proti  Miz.  Zupanc,  odigrala  vnaprej.

 

Na  prošnjo  ekipe  ŠD  Čemšenik,  se  sporazumno  prestavi  tekma  4.  kola  proti  ekipi  ŠD  Sava..

 

Na  prošnjo  ekipe  Konjšica,  se  sporazumno  prestavi  tekma  4.  kola,  proti  ekipi  Catering  Čop.

 

Termin  preloženih  tekem,  v  tem  tednu:

 

PIZZ.  KUKUCA  :  ŠD  PRAPREČE  -  PON.  16.9. ob  21.00  v  Zagorju

 

 

DISCIPLINSKA  PROBLEMATIKA:

 

Na  tekmi  3.  kola  druge  lige,  je  rdeči karton  prejel  igralec  ekipe  Kassapos – Božjak  Izidor,  zaradi  nešportnega  odrivanja  nasprotnega  igralca.  Igralec  je  do  odločitve  disciplinskega  sodnika,  SUSPENDIRAN  in  nima  pravice  nastopat  za  ekipo  Kassapos/Barbi.

 

Na  tekmi  3.  kola,  je  rdeči  (dva  rumena)  prejel  igralec  ekipe  ŠD  Čemšenik  -  MACERL  Gašper.  Igralec  ima  prepoved  nastopa  na  1  tekmi.


 

ŠD  TRIMČEK         9.9.2019          INFORMACIJE  ŠT.  3

 

 

REGISTRACIJE  IGRALCEV:

 

Za  tekme  3.  kola,  so  registrirani  naslednji  igralci:

 

HRIBŠEK  David  (Zvezda),  JERE  Aljaž  (ETI  EE),  BLAGIĆ  Oliver  (Ni-Da.Ni),  NUHANOVIĆ  Arnel  (A-A  Grading), 

 

 

TEKMOVALNA  PROBLEMATIKA:

 

Na  prošnjo  ekipe  ŠD  Mlinše  I,  se  sporazumno  prestavi  tekma  3.  kola  proti  ekipi  ŠD  Mlinše  II.

 

Na  prošnjo  ekipe  ŠD  Prapreče – veterani,  se  sporazumno  prestavi  tekma  4.  kola,  proti  ekipi  Pizz. Kukuca.  Dogovorjen  je  novi  termin:  PONEDELJEK,  16.9.,  ob  21.00  v  Zagorju.

 

Termina  preloženih  tekem:

 

KONJŠICA  :  FC  ŠPICVJZN  -  SREDA,  11.9. ob  20.15  v  Zagorju

ŠENT./GAMSI  :  PINK  PANTER  -  ČET,  12.9.  ob  20.15  v  Čolnišah

 

 

DISCIPLINSKA  PROBLEMATIKA:

 

STOP  V  TEM  TEDNU  (9.9. - 13.9.)  VELJA  ZA  IGRALCA:

 

KOJIĆ  Zorana  (Konjšica)    …....................................   ostane  še  1  tekma      

 

 

 

 *popravki -  strelec  v  1.  kolu  za  Joker,  je  bil  dejansko  Katić  -  in  ne  Gojić  !

Rezultat  tekme  Zlatorogi  : AC  JEREB,  je  bil  dejansko   4 : 1  in  ne

3 : 2  (2  gola  je  dosegel  Lisec!)

 

V  izogib  »popravkom«,  ponovno   prosimo  vodje  ekip,  da  po  koncu  tekme  pregledajo  in  podpišejo  zapisnik !


 

ŠD  TRIMČEK         2.9.2019          INFORMACIJE  ŠT.  2

p.p.  65,  1410  ZAGORJE                                                        SEZONA  2019/20  -  JESEN

 

REGISTRACIJE  IGRALCEV:

 

Za  tekme  2.  kola,  so  naknadno  registrirani  naslednji  igralci:

 

SMAJLOVIĆ  Bego  (Octa),  SALKIĆ  Meho  (Asfalting),  LJALJIĆ  Edin  (A-A  Grading),  LONČARIĆ  Denis  in  FATIMIĆ  Ramiz  in  MISIMI  Semir  (Paviljon  Trb.),  PARADŽIK  Ivo  (Udarnik),  ŠMRGUT  Tomaž,  ŠUŠTERŠIČ  Andrej  in  PRAŠNIKAR  Martin  (Zasavc)

 

 

TEKMOVALNA  PROBLEMATIKA:

 

Bonus  za  sporazumno  prestavitev  tekme,  proti  ekipi  Konjšica,  je  v 1. kolu  izkoristila  ekipa  FC  Špicvjzn.

 

Tekma  2.  kola  prve  lige,  med  Šentl./Gamsi  in  Pink  panterji,  je  sporazumno  preložena,  na  prošnjo  ekipe  Pink  panter.  Dogovorjeni  termin  za  tekmo,  je  ČETRTEK,  12.9.  ob  20.15  -  Čolnišče.

 

Na  prošnjo  ekipe  ŠD  SAVA,  se  uradno  preloži  tekma  2.  kola  tretje  lige  proti  Catering Čop.  Ekipa  ŠD  Sava,  se  namreč  v  tem  tednu,  kot  predstavnik  Slovenije,  udeležuje  EVROPSKE  LIGE  PRVAKOV  (mali nogomet na travi),  v  Italiji.

 

 

DISCIPLINSKA  PROBLEMATIKA:

 

V  1. kolu,  je  rdeči karton  (dva rumena)  prejel  igralec  Joker  teama – GOJIĆ  Miroslav.  Igralec  je  kaznovan  s  prepovedjo  nastopa  na

1  tekmi.

 

STOP  V  TEM  TEDNU  (2.9. - 6.9.)  VELJA  ŠE  ZA  NASLEDNJA  IGRALCA:

 

KAZIĆ  Staš  (Juventus)   …..................................................            zadnja  tekma 

KOJIĆ  Zoran  (Konjšica)    …....................................   ostanejo  še  3  tekme      

 

 

 *popravek -  igralec  Avbelj  Luka,  ostaja  registriran  za  Picerijo  Jurka  (pomotoma  objavljeno, da je ekipo zapustil)


 

ŠD  TRIMČEK         26.8.2019          INFORMACIJE  ŠT.  1

p.p.  65,  1410  ZAGORJE                                                        SEZONA  2019/20  -  JESEN

 

NOVA  TEKMOVALNA  SEZONA:

 

Za  novo  sezono,  se  od  ekip,  ki  so  končale  preteklo  sezono,  niso  prijavile  ekipe:  FC  TAHI,  ATRANS,  ŠD  IZLAKE  in  ŠENTLAMBERT – veterani.  Nove  ekipe:  BOCA  JUNIORS,  AA GRADING  in  PAVILJON  TRBOVLJE. 

Sprememba  imena:  ZASAVJE  UTD  (člani)   >>>  ASFALTING;  dopolnjeno  ime:  NLP  >>>  NLP/GOSTILNA  RIBNIK.

 

Propozicije  tekmovanja  v  tretji  in  veteranski  ligi,  ostanejo  iste  kot  v  pretekli  sezoni,  tj.  prvi  del  se  odigra  enokrožno,  vsak  z  vsakim  (jeseni  11.  kol),  v  drugem  delu  pa  se  v  obeh  ligah  oblikujeta  dve  skupini  po  6  ekip  in  ena  5.  Rezultati  prvega  dela,  se  v  celoti  prenesejo  naprej.  V  primeru,  da  se  za  naslednjo  sezono  prijavi  več  novih  ekip  (tretja  liga),  se  ekipe  uvrščene  nižje  od  12.  mesta,  selijo  v  četrto  ligo  (pogoj,  da  je  vsaj  8  ekip!)  Pri  veteranih,  pa  prvih  deset  ekip,  v  novi  sezoni  formira  PRVO  VETERANSKO  LIGO,  ekipe  uvrščene  nižje  od  10. mesta,  pa  DRUGO  LIGO  (pogoj  vsaj  8  ekip!).  Navedeno  se  definitivno  izvede,  zato  opozarjamo  ekipe,  da   upoštevajo  navedeno,  izgovorov  po  koncu  sezone,  ne  bomo  upoštevali.

 

 

KOTIZACIJA  ZA  JESENSKI  DEL  TEKMOVANJA,  ZNAŠA  95,00  EUR  IN  JO  JE  POTREBNO  PORAVNATI  NAJKASNEJE  DO  TEKEM  2.  KOLA ( !!! )  V  GOTOVINI  ALI  NA  TRANSAKCIJSKI  RAČUN  ŠD  TRIMČEK  ZAGORJE,  ŠT. SI56 1913 0500 4551 788. 

 

Še zadnje  vabilo  ekip  k  sodelovanju  v  LIGI  SUPER  VETERANOV.

Prijavljenih  je  tradicionalnih  pet  ekip  (Luka  bar/Polje; Čolnišče/Šentlambert,  ŠD  Mlinše,  Odpisani  in  Udarnik).  Če ima  namen  še  kdo  sodelovati,  se  rok  prijave  konča,  6.9., tekmovanje  pa  prične    11.9.