KONČNI  VRSTNI  RED  SEZONE  --  2012 / 13

  1.

ANTIMON  II

23

18

0

5

  97 : 51

54

11 (8/1)

  2.

KONJŠICA

23

18

 0

5

  99 : 43

54

  6 (6/0)

  3.

KŠD  PEČE

23

15

1

7

 108 : 69

46

13 (7/2)

  4.

FC  ŠPICVJZN              

23

14

2

7

  87 : 60

44

  9 (9/0)

  5.

VEVERIČKE                /-1/

23

13

1

9

  82 : 73

39

23 (6/4/1)

  6.

RIGL

 23

13

0

10

  84 : 68

39

 8 (5/1)

  7.

LM  OSKAR

23

  9

7

7

  60 : 58

34

13 (8/1/1)

  8.

ŠD  ČEMŠENIK

23

  8

3

12

  62 : 74

27

 3 (3/0)

  9.

OKREPČEVALNICA  GASILČEK

23

  8

2

13

  55 : 73

26

 5 (5/0)

10.

ATRANS

23

  8

1

14

  59 : 83

25

    4 (4/0)

11.

ZVEZDA

22

  5

1

17

  68 :111

16

13 (10/1)

12.

KMN  BORUSSIA  D.      /-1/

23

  5

0

18

  56 :108

14

14 (9/0/1)

 

KONGO

IZSTOP

Strelci:   34  MAL  F.,  28  KONČEK  (KŠD  Peče);  25  PREDOVNIK  L., (Borussia);  21  KNEŽEVIČ  N.  (zvezda);   20  LUKAČ  (Čemšenik);   19  SIMONIČ  (Antimon II);  FELE  I.  (Konjšica);   RAVNIKAR   (Veveričke);   OSTREŽ,  JUDEŽ  T.  (Rigl);

FER   PLEJ   EKIPA:               Š D    Č E M Š E N I K


26.  -  ZADNJE   KOLO:

ANTIMON  II

:

VEVERIČKE

7 : 0

(    3  Kološa,  2  Pervinšek  Š.,   1  Pfeifer,  Čebulj        ;       ----------------   )                                                                                                    

KŠD  PEČE

:

LM  OSKAR

6 : 1

(    2  Mal  J.,  Konček,  1  Mal  F.,  Prestor          ;          Levičar   ) 

 

KMN  BORUSSIA  D.

:

KONJŠICA

2 : 3

(     2  Predovnik  L.,                 ;                 Kotar  D.,  Fele  R.,  Groboljšek  B.,    )

FC  ŠPICVJZN

:

ŠD  ČEMŠENIK

       6 : 1

(    4  Karahasanović,  2  Naglav         ;       Grobljar  Le.,   )

Zaostala  tekma  24.  kola:

ZVEZDA

:

KMN  BORUSSIA  D.3

3 : 4

(    Požun,  Kneževič  N.,  Jordan       ;       2  Predovnik  L.,  1  Predovnik  N.,  Mlakar    )

RIGL,  ZVEZDA,   ter  ATRANS  in  OKREPČEV.  GASILČEK     ………        prosti

Rumeni kartoni:           1   FC  Špicvjzn,      

Rdeči  kartoni:      1  Zvezda  (KASTELIC  M.,)                                                         


25.  KOLO:

RIGL

:

VEVERIČKE

3 : 8

(    3  Ostrež                   ;              3  Klopčič,  2  Osolin,  1  Capuder,  Mencin,  Žučko   )                                                                                               

ATRANS

:

FC  ŠPICVJZN

3 : 7

(    2  Koletnik,  1  Celestina        ;        3  Berger,  2  Bravec,  1  Karahasanović,  Došen  ) 

 

ŠD  ČEMŠENIK

:

ANTIMON  II

0 : 5

(     ----------------             ;                2  Smrkolj  R.,  1  Pervinšek  R.,  Mikša,  Pfeifer    )

KMN  BORUSSIA  D.

:

LM  OSKAR                                                  

       1 : 8

(    Predovnik  N.,           ;                                )

OKREPČEV.   GASILČEK

:

ZVEZDA

1 : 5

(    Forte  M.,                   ;                           2  Jordan,  1  Sotenšek,  Radulovič,  Gjerek   )

KŠD  PEČE    in   KONJŠICA           ……………………………..………….           prosta

Rumeni kartoni:           1   Veveričke,  Zvezda     

Rdeči  kartoni:      -                                                          

23.  KOLO:

LM  OSKAR

:

KONJŠICA

0 : 5

(    -----------------------             ;                    3  Fele  I.,  2  Fele  R.,    )                                                                                                     

VEVERIČKE

:

OKR.  GASILČEK

3 : 5

(    Mencin,  Križnar,  Jarc           ;            2  Forte  M.,  Hribar,  1  Dornik   ) 

 

ZVEZDA

:

KŠD  PEČE

4 : 6

(     Gjerek,  Žagasr,  Požun          ;            2  Konček,  Mal  GF.,  1  Orehek,  Mal  J.,    )

FC  ŠPICVJZN

:

RIGL

 8 : 4

(   3  Sotenšek,  2  Berger,  1  Jambrović,  Karahasanović,  Naglav      ;    

                                                 ;             Renčof,  Kapelarti,   Kropivšek  L.,   Judež  T.,   )

KMN  BORUSSIA  D.

:

ATRANS

1 : 4

(    Predovnik                          ;                    2  Trdin,  1  Potrbin,  Keršič   )

ANTIMON  II  in  ŠD  ČEMŠENIK…………………………………..………….     prosta

Rumeni kartoni:           1  Peče,  Borussia,  Okr. Gasilček,     

Rdeči  kartoni:      2  Veveričke  (MATEČKO  in-                                                          

22.  KOLO:

ANTIMON  II

:

ATRANS

6 : 0

(    2  Mikša,  Pfeifer,  Pervinšek         ;        ----------   )

                                                                                                     

FC  ŠPICVJZN

:

ZVEZDA

7 : 4

(    4  Sotenšek,  2  Naglav,  1  Došen          ;         3  Kneževič  N.,  Klančišar   ) 

 

OKREPČEV.  GASILČEK

:

KONJŠICA

1 : 8

(    Forte  T.,        ;          2  Groboljšek  B.,  Vozel  B.,  Kotar  D.,  1  Fele  I.,  Fele  R.,  )

 

KŠD  PEČE

:

KMN  BORUSSIA  D.

 9 : 3

(   6  Konček,  2  Mal  F.,  1  Prestor       ;       3  Predovnik   )

RIGL

:

ŠD  ČEMŠENIK

3 : 1

(   2  Ule,  1  Judež  M.,                 ;             Drnovšek   )

VEVERIČKE    in    LM  OSKAR   …………………………………..………….     prosta

Rumeni kartoni:           1  Rigl   

Rdeči  kartoni:      -                                                          

21.  KOLO:

VEVERIČKE

:

KŠD  PEČE

1 : 6

(    Žučko                                       ;              2  Konček,  Mal  F.,  1  Orehek,  Prestor   )

                                                                                                     

KONJŠICA

:

ATRANS

1 : 3

(    Kotar  D.,                                 ;              Koletnik,  Keršić,  Celestina   ) 

 

FC  ŠPICVJZN

:

OKREPČEV.  GASILČEK

6 : 3

(  Vodeb,  Došen,  Karfahasanović,  Lenič,  Naglav,  Sotenšek   ;   Pirc,  Farkaš,  Forte M. )

KMN  BORUSSIA  D.

:

RIGL

 7 : 8

(  4  Gantar,  2  Predovnik,  1 Novak   ;   3  Renčof,  2  Judež T.,  Ostrež,  Kropivšek U.  )

LM  OSKAR

:

ŠD  ČEMŠENIK

2 : 4

(   2  Holc                                       ;             2  Lukač,   Grobljar  Le.,  )

ZVEZDA    in   ANTIMON  II         …………………………………..………….     prosta

Rumeni kartoni:           1  Konjšica,  ŠD  Čemšenik   

Rdeči  kartoni:      -                                                          


20.  KOLO:

ANTIMON  II

:

FC  ŠPICVJZN

3 : 2

(    2  Simonič,  1  Pervinšek  Š.,          ;         Bravec,  Došen   )

                                                                                                     

ZVEZDA

:

LM  OSKAR

2 : 2

(    Kneževič  N.,   Klančišar        ;              Hribšek,  Holc   ) 

 

ATRANS

:

KŠD  PEČE

4 : 7

(    2  Koletnik,  Pestotnik            ;             3  Konček,  Mal  F.,  1  Orehek   )

RIGL

:

OKREPČEV.  GASILČEK

 3 : 4

(    Ostrež,  Kapelari,  Judež  T.,         ;          2  Dornik,  1  Farkaš,  Forte  M.,   )

ŠD  ČEMŠENIK

:

KMN  BORUSSIA  D.

4 : 3

(   2  Grobljar  Le.,  1  Grobljar  Lu.,  Zajc       ;          3  Predovnik  L.,   )

KONJŠICA   in   VEVERIČKE       …………………………………..………….     prosta

Rumeni kartoni:           2  Špicvjzn,  1  Okr.  Gasilček,  KMN  Borussia,  Antimon  II   

Rdeči  kartoni:      1  Antimon  II  (SIMONIČ  E.)                                                          


19.  KOLO:

ŠD  ČEMŠENIK

:

KŠD  PEČE

2 : 6

(    2  Lukač                              ;                  4  Konček,  1  Jesenšek,  Lavrinc   )                                                                                                  

LM  OSKAR

:

ATRANS

3 : 3

(    Jager,  Holc,  Sekili            ;                   Koletnik,  Keršič,  Celestina   ) 

 

OKREPČ.  GASILČEK

:

ANTIMON  II

3 : 4

(    Farkaš,  Dornik,  Pirc             ;             2  Pervinšek  Š.,  1  Pervinšek  R.,  Kološa    )

 

KONJŠICA

:

ZVEZDA

13 : 2

(    5  Dolanc,  4  Fele  I.,  2  Fele  J.,  Kotar  D.,          ;        Sotenšek,  Požun    )

KMN  BORUSSIA  D.

:

VEVERIČKE                          BB        

3 : 0

Ekipa  Borussia  D.,  ni  imela  dovolj  igralcev, za  pričetek  tekme.

RUG    in   FC  ŠPICVJZN     …………………………………………………….     prosta

Rumeni kartoni:           1  LM  Oskar   

Rdeči  kartoni:      -                                                          

 


18.  KOLO:

LM  OSKAR

:

VEVERIČKE

3 : 1

(    Sekili,  Centrih,  Jager         ;                Žučko   )

                                                                                                     

KŠD  PEČE

:

RIGL

5 : 2

(    3  Konček,  1  Mal  F.,  Stenko          ;         Renčof,  Judež    ) 

 

ANTIMON  II

:

KMN  BORUSSIA  D.

4 : 3

(    2  Mikša,  1  Pervinšek  R.,  Š.,              ;             Predovnik  L.,  Crni,  Gantar   )

KONJŠICA

:

ŠD  ČEMŠENIK

4 : 2

(    2  Fele  I.,  1  Kotar  D.,  Dolanc          ;         Grobljar  Le.,  Lu.,    )

ZVEZDA

:

ATRANS

3 : 5

(    Jamšek,  Gjerek,  Kneževič  N.,        ;        3  Pustotnik,  2  Trdin,     )

OKR.  GASILČEK   in   FC  ŠPICVJZN     ……………………………………….. prosta

Rumeni kartoni:           2  Zvezda,  1  KMN  Borussia   

Rdeči  kartoni:      -                                                          


17.  KOLO:

RIGL

:

KONJŠICA

4 : 1

(    Renčof,  Ostrež,  Judež  M.,  Kropivšek  L.,        ;          Dolanc   )                                                                                                  

LM  OSKAR

:

ANTIMON  II

3 : 1

(    Holc,  Ocvirk,  Jager            ;                Simonič   ) 

 

VEVERIČKE

:

ZVEZDA

5 : 2

(                                              ;          ) 

FC  ŠPICVJZN

:

KŠD  PEČE

8 : 6

(    4  Vodeb,  2  Došen,  Lenič        ;           3  Konček,  2  Mal  F.,  1  Prestor   )

ATRANS

:

ŠD  ČEMŠENIK

4 : 2

(    Trdin,  Reberšek,  Potrbin,  Koletnik       ;        Grobljar  Le.,   Lukač    )

KMN  BORUSSIA  D.

:

OKREPČ.  GASILČEK

2 : 1

(    Predovnik  L.,  N.,               ;                 Hribar  B.,   )

Rumeni kartoni:           2  Borussia,  LM  Oskar,  1  Zvezda,  Konjšica,  Atrans,  Antimon  II

Rdeči  kartoni:      -                                                          


16.  KOLO:

KONJŠICA

:

VEVERIČKE

6 : 1

(    3  Fele  J.,  2  Kotar,  1  Fele  I.,     ;      Jarc   )                                                                                                  

RIGL

:

LM  OSKAR

1 : 5

(    Ostrež                                   ;                 2  Centrih,  1  Levičar,  Hribšek,  Sekili   ) 

 

ANTIMON  II

:

KŠD  PEČE

  2 : 10

(    Pervišek  R.,  Lavrač  S.,      ;       5  Konček,  2  Mal  Ju.,  Jesenšek,  1  Mal  F.,   ) 

FC  ŠPICVJZN

:

KMN  BORUSSIA  D.

3 : 5

(    2  Došen,  1  Karahasanović           ;              3  Crni,  1  Mlakar,   Šmid   )

ŠD  ČEMŠENIK

:

ZVEZDA

3 : 0

(    Lukač,  Magdič,  Grobljar  Le.,          ;         ----------   )

Zaostala  tekma  14.  kola:

KONJŠICA

:

FC  ŠPICVJZN

4 : 3

(    2  Groboljšek,  1  Kotar,  Dolanc         ;            2  Sotenšek,  1  Karahasanović   )

Vnaprej  odigrana  tekma  26.  kola  (sicer  v  tem  kolu  prostih  ekip):

ATRANS

:

OKREPČEV.   GASILČEK

5 : 2

(    2  Pustotnik,  Koletnik,  1  Trdin        ;         Forte  M.,  Grobin   )

Rumeni kartoni:           1  Zvezda                                                               Rdeči  kartoni:      -


15.  KOLO:

KONJŠICA

:

ANTIMON  II

1 : 3

(    Groboljšek                           ;                 2  Lavrač  S.,  Simonič   )                                                                                                    

VEVERIČKE

:

ATRANS

5 : 4

(    3  Capuder  M.,  1  Svetlin,  Žučko          ;            2  Keršič,  1  Reberšek,  Koletnik   ) 

 

ZVEZDA

:

RIGL

1 : 7

(    Sotenšek                               ;                 2  Ostrež,  Kropivšek  U.,  L.,  1  Judež  M.,   )

LM  OSKAR

:

FC  ŠPICVJZN

1 : 1

(    Holc                                       ;                 Lenič   )

KŠD  PEČE

:

OKR.  GASILČEK

1 : 0

(    Mal  F.,                                 ;                  --------------   )

 KMN  BORUSSIA  D.   in  ŠD  ČEMŠENIK      …..……………………….            prosta

Rumeni kartoni:           1  Antimon II,  KŠD  Peče                                                                                                                                 

Rdeči  kartoni:      -


14.  KOLO:

OKR.  GASILČEK

:

LM  OSKAR

0 : 1

(    ---------------                           ;                 Holc   )                                                                                                    

ŠD  ČEMŠENIK

:

VEVERIČKE

4 : 2

(    3  Lukač,  1  Grobljar  Lu.,      ;            Žučko,  Matečko   ) 

 

ZVEZDA

:

ANTIMON  II

2 : 3

(    Kastelic,  Požun                    ;                3  Simonič   )

ATRANS

:

RIGL

1 : 7

(    Koletnik                   ;            2  Judež  T.,  Ostrež,  1  Renčof,  Ule,  Kropivšek  U.,   )

Preloženi  sta bili  tekmi:  KŠD  PEČE  :  KONGO  in  KONJŠICA  :  FC  ŠPICVJZN

KMN  BORRUSIA  D.                  ……………………………………                        prosti

Rumeni kartoni:           1  Atrans,   Rigl,  Zvezda                                                                                                                                  

Rdeči  kartoni:      -


13.  ZADNJE   JESENSKO   KOLO:

ŠD  ŠKAFARI  II

:

ANTIMON  II

11 : 2

(    7  Ravnikar,  3  Capuder,  1  Klopčič         ;        Smrkolj,  Pervinšek  R.,    )

                                                                                                     

KONJŠICA

:

KMN  BORUSSIA  D.

7 : 1

(    4  Dolanc,  1  Košir,  Kotar  D.,  Fele  J.,         ;        Mlakar    ) 

 

ŠD  ČEMŠENIK

:

FC  ŠPICVJZN

3 : 3

(    2  Lukač,  1  Grobljar  Lu.,            ;            Lenič,  Naglav,  Došen   )

 

LM  OSKAR

:

KŠD  PEČE

1 : 1

(    Holc                                           ;             Jesenšek    )

OKREPČEV.  GASILČEK

:

ATRANS

2 : 1

(    Dornik,  Grobin                       ;             Celestina   )

KONGO

:

ZVEZDA

2 : 5

(     2  Gošte                    ;                      2  Jamšek,  1  Kastelic,  Požun,  Kneževič  N.,  )

RIGL                               ………………………………………………                        prosti

Rumeni kartoni:                1  Atrans,   Špicvjzn,  Zvezda,  ŠD  Čemšenik,  Kongo

12.  -  KOLO:

ŠD  ŠKAFARI  II

:

RIGL

2 : 0

(    Žučko,  Klopčič                   ;                  ------------   )

FC  ŠPIC VJZN

:

ATRANS

3 : 2

(    2  Naglav,  1  Vodeb            ;                 Koletnik,  Reberšek   ) 

 

ANTIMON  II

:

ŠD  ČEMŠENIK

4 : 1

(    2  Lavrač  S.,  1  Simonič,  Ferme          ;            Grobljar  Le.   )

KONJŠICA

:

KONGO

4 : 0

(    2  Dolanc,  1  Fele  J.,  Florindo             ;        -----------   )

LM  OSKAR

:

KMN  BORUSSIA  D.

5 : 0

(    2  Sekili,  1  Lihič,  Holc,  Ocvirk       ;        ----------------   )

ZVEZDA

:

OKREPČEV.  GASILČEK

2 : 3

(     Kneževič  N.,   Klančišar         ;           2  Farkaš,  1  Forte  T.,   )

KŠD  PEČE                    ………………………………………………                        prosti

Rumeni kartoni:           1  Atrans,   Špicvjzn,  Zvezda,  Borussia                                                                                                                                 

Rdeči  kartoni:      -


11.  -  KOLO:

RIGL

:

ANTIMON  II

2 : 1

(    Judež  M.,   Ostrež             ;                   Mikša    )

                                                                                                     

ŠD  ŠKAFARI  II

:

FC  ŠPICVJZN

2 : 3

(    Žučko,  Jarc                        ;                   Bravec,  Lenič,  Naglav   ) 

 

KŠD   PEČE

:

KONJŠICA

4 : 6

(    Hiršelj, Jesenšek,  Mal  F.,  Stenko  D.,          ;         Fele  I.,  R.,  Florindo,  Kotar  D., 

                                                                                                               Dolanc,  Groboljšek  ) 

OKREPČEVAL.  GASILČEK

:

ŠD  ČEMŠENIK

1 : 1

(    Forte  T.,                             ;                   Lukač    )

KONGO

:

ATRANS

1 : 2

(    Gošte                                   ;                   Trdin,  Koletnik   )

KMN  BORUSSIA  D.

:

ZVEZDA

2 : 7

(  Predovnik,  Jačimović     ;    2  Požun,  Kastelic,  1  Gjerek,  Kneževič  N.,  Radulovič  )

LM  OSKAR                     ………………………………………………                     prosti

Rumeni kartoni:           2  RIGL,  1  Antimon  II,  Špicvjzn, Škafari II  

Rdeči  kartoni:      1  Škafari  II  (SVETLIN  M.


10.  -  KOLO:

RIGL

:

FC  ŠPICVJZN

1 : 2

(    Judež  T.,                            ;                   Berger,  Došen    )

                                                                                                     

OKREPČEV.  GASILČEK

:

ŠD  ŠKAFARI  II

1 : 5

(    Dornik                                 ;                  3  Klopčič,  1  Osolin,  Svetlin   ) 

 

KONJŠICA

:

LM  OSKAR

3 : 1

(    2  Fele  I.,  1  Florindo       ;                   Sekili  )

 

KŠD  PEČE

:

ZVEZDA

6 : 3

(    3  Mal  F.,  2  Stenko  D.,  Lavrinc          ;          Požun,  Kastelic,  Kneževič  N.,   )

KONGO

:

ŠD  ČEMŠENIK

0 : 5

(    --------------                          ;                   2  Lukač,  1  Vrankar,  Magdič,  Veteršek   )

ATRANS

:

KMN  BORUSSIA  D.

2 : 6

(    Pec,  Koletnik                     ;                   3  Predovnik,  1  Mlakar,  Crni,  Jačimović  )

ANTIMON   II                 ………………………………………………                     prosti

Rumeni kartoni:           1   Konjšica,   Okr.  Gasilček                                                                                                                                   

Rdeči  kartoni:      -


9.  -  KOLO:

KONJŠICA

:

OKREPČEV.  GASILČEK

4 : 2

(    2  Kotar  D.,  1  Groboljšek,  Dolanc       ;       2  Farkaš   )                                                                                                      

ŠD  ČEMŠENIK

:

RIGL

4 : 3

(    3  Grobljar  Lu.,  1  Lukač          ;           Judež  T.,  Ostrež,  Renčof   ) 

 

ATRANS

:

ANTIMON  II

2 : 4

(    Trdin,  Koletnik                 ;                   2  Mikša,  Simonič   )

KMN  BORUSSIA  D.

:

KŠD  PEČE

2 : 4

(    Predovnik,  Benda             ;                   2  Mal  F.,  1  Mal  J.,  Jesenšek   )

LM  OSKAR

:

KONGO

2 : 3

(    Holc,  Centrih                    ;                    3  Gošte  M.,   )

ZVEZDA

:

FC  ŠPICVJZN

3 : 7

(    2  Kneževič  N.,  1  Radulovič        ;        3  Vodeb  T.,  2  Lenič,  Kmet  )

ŠD  ŠKAFARI  II            ………………………………………………                     prosti

Rumeni kartoni:            2   kmn  Borussia,  1  KŠD  Peče                                                                                                                                   

Rdeči  kartoni:      -


7.  -  KOLO:

OKREPČEV.  GASILČEK

:

RIGL

2 : 5

(    Košir,  Forte  M.,                   ;               2  Kropivšek  U.,  Judež  T.,  1  Renčof   )

                                                                                                     

ŠD  ŠKAFARI  II

:

KONGO

6 : 5

(    4  Ravnikar,  2  Osolin          ;           Gošte,  Vidmar,  Kuder,  Vračevič,  Ravnikar   ) 

 

FC  ŠPICVJZN

:

ANTIMON  II

1 : 6

(    Vodeb                                      ;               3  Simonič,  2  Kološa,  1  Mikša   )

 

KŠD  PEČE

:

ATRANS

5 : 1

(    4  Mal  F.,  1  Lavrinc            ;               Barlič   )

LM  OSKAR

:

ZVEZDA

3 : 2

(    2  Ocvirek,  1  Sekili,             ;               Jamšek,  Kneževič  N.,   )

KMN  BORUSSIA  D.

:

ŠD  ČEMŠENIK

2 : 8

(    Predovnik,  Novakovič         ;       4  Grobljar  Lu.,  2  Lukač,  1  Magdič,  Veteršek   )

KONJŠICA                       …………………………………………………                 prosti

Rumeni kartoni:           1   Špicvjzn,   Antimon  II,  KŠD  Peče,  ŠD  Škafari  II                                                                                                                                   

Rdeči  kartoni:      1  ŠD  Škafari  II  (OSOLIN  M.)


6.  -  KOLO:

ANTIMON  II

:

OKR.  GASILČEK

6 : 0

(    2  Simonič,  1  Kološa,  Pervinšek  R.,  Mikša,  Lavrač      ;      -----------   )

                                                                                                     

KŠD  PEČE

:

ŠD  ČEMŠENIK

4 : 3

(    3  Mal  F.,  1  Orehek             ;               Osredkar,  Grobljar  Le.,  Lukač    ) 

 

ZVEZDA

:

KONJŠICA

1 : 7

(    Radulovič            ;               2  Košir,  1  Vozel,  Florindo,  Fele  R.,  I.,  Groboljšek   )

 

KONGO

:

RIGL

0 : 5

(     ---------------                            ;              2  Judež  T.,  1  Ostrež,  Renčof,  Judež  M.,  )

ŠD  ŠKAFARI  II

:

KMN  BORUSSIA

3 : 1

(    Klopčič,  Žučko,  Osolin        ;               Novakovič   )

ATRANS

:

LM  OSKAR

2 : 4

(    Trdin,  Koletnik                     ;               Hribšek,  Holc,  Ocvirk,  Deželak   )

FC  ŠPICVJZN                 …………………………………………………                 prosti

Zaostala  tekma  4.  kola:

ZVEZDA                                               :    ŠD  ŠKAFARI  II                                            3 : 5

(    Radulovič,  Kneževič  N.,  Kastelic         ;          3  Ravnikar,  2  Žučko  )     

Rumeni kartoni:           1   Borussia,   Antimon  II,  Zvezda                                                                                                                                   

Rdeči  kartoni:      -


5.  -  KOLO:

RIGL

:

KŠD  PEČE

4 : 2

(    2  Kapelari,  1  Judež  T.,  Renčof             ;           Orehek,  Stenko   )                                                                                                    

ŠD  ŠKAFARI  II

:

LM  OSKAR

5 : 5

(    3  Ravnikar,  1  Svetlin,  Žučko        ;       3  Levičar,  1  Sekili,  Herle   ) 

 

KMN  BORUSSIA  D.

:

ANTIMON  II

1 : 5

(    Mlakar                            ;                       2  Simonič,  Pervinšek  Š.,  1  Pervinšek  R.,    

ŠD   ČEMŠENIK

:

KONJŠICA

3 : 6

(    Magdič,  Osredkar,  Grobljar  Lu.,     ;      2  Vozelj,  Košir,  1  Kotar,  Groboljšek  )

FC  ŠPICVJZN

:

KONGO

4 : 0

(    2  Berger,  1  Karahasanović,  Došen        ;        --------------   )

 

ATRANS

:

ZVEZDA

3 : 5

(    Trdin,  Pustotnik,  Potrbin        ;      2  Kneževič  N.,  1  Gjerek,  Požun,  Kastelic  )

OKREPČ.  GASILČEK          …………………………………………………          prosti

Rumeni kartoni:             1   Konjšica,  ŠD  Škafari  II,  LM  Oskar,                                                                     

 Rdeči  kartoni:      1  KŠD  PEČE  (MAL  J.,)

 


5.  KOLO:

POTEPUHI / MANE  BAR

:

ŠD  MLINŠE  II

2 : 1

(    Žalac,  Rozina                    ;                     Guna-Močnik   )

 

NAŠE  OKOLJE / TOPNIČARJI

:

ANTIMON / BAR  91

8 : 2

(  3  Lamovšek,  1  Ahmetović,  Bjelovuk,  Božjak,  Mazreku,  Kuburić   ;   2  Lavrač  M.,  )                                                                                       

 

KMN  JUVENTUS

:

ŠD  MLINŠE  I

6 : 1

(   3  Isić,  1  Mimić,  Mustač,  Joldić         ;       Zorko  M.,   )

 

PINK  PANTER / GR.  ŠKORO

:

ŠD  ČOLNIŠČE  I

2 : 3

(    Ilišević,  Miskić                    ;                  2  Baš  K.,  1  Grabnar  B.,   )

 

VAČE

:

TRGOVINA  ČOP

6 : 2

(    3  Račič,  1  Josipović,  Handanagić,  Osredkar  M.,          ;        Imširović,  Čop  A.,   )

 

BAR  MALN

:

ŠENTLAMBERT / GAMSI

2 : 6

(   Izlakar,  Lipovšek            ;           Mars,  Povše  M.,  Knez  R.,  Vrtačnik,  Arh,  Baš   )

Rumeni kartoni:   1  Pink  Panter     

Rdeči  kartoni:      -      


4.  -  KOLO:

KONJŠICA

:

RIGL

2 : 0

(   Košir,  Fele  I.,                     ;                  --------------   )                                                                                          

ŠD  ČEMŠENIK

:

ATRANS

4 : 1

(   2  Grobljar  Le.,  1  Osredkar,  Lukač       ;        Reberšek   ) 

 

ANTIMON  II

:

LM  OSKAR

4 : 0

(    2  Lavrač  S.,  1  Mikša,  Pervinšek  Š.,        ;       ---------------  )

OKREPČEVAL.  GASILČEK

:

KMN  BORUSSIA  D.

4 : 2

(   2  Prašnikar,  1  Farkaš,  Forte  T.,      ;      Predovnik,  Crni   )

KŠD  PEČE

:

FC  ŠPICVJZN

1 : 0

(   Mal  F.,                                    ;               ---------------- )

ZVEZDA

:

ŠD  ŠKAFARI  II

 

(   Sporazumno  preloženo,  na  prošnjo  ekipe  ŠD  ŠKAFARI  II  )

KONGO                   ……………………………………………………………          prosti

Rumeni kartoni:            1  (karton  klopi)   Konjšica,  1  Špicvjzn,  LM 
Oskar,                                                                                                                                    

Rdeči  kartoni:      1  LM Oskar  (CENTRIH  P.)


3.  -  KOLO:

ŠD  ŠKAFARI  II

:

KONJŠICA

0 : 2

(   -------------                               ;                2  Vozel    )

                                                                                                     

ZVEZDA

:

ŠD  ČEMŠENIK

3 : 2

(   2  Kneževič  N.,  1  Radulovič         ;         2  Grobljar  Le.,   ) 

 

KŠD  PEČE

:

ANTIMON  II

2 : 6

(   Mal  J.,  Hiršelj             ;        2  Lavrač,  Pervinšek  Š.,  1  Simonič,  Pervinšek  R.,  ) 

KONGO

:

OKREPČEV.  GASILČEK

3 : 6

(   2  Gošte  M.,  1  Ravnikar       ;              3  Farkaš,  1  Košir,  Prašnikar,  Grobin   )

LM  OSKAR

:

RIGL

3 : 8

(  2 Centrih,  1 Levičar   ;  2 Renčof,  Judež T.,  Kropivšek U.,  1 Ostrež,  Kropivšek  L. )

KMN  BORUSSIA  D.

:

FC  ŠPICVJZN

2 : 6

(    2  Predovnik                          ;                4  Vodeb  T.,  1  Naglav,  Karahasanović   )

ATRANS                   ……………………………………………………………          prosti


Zaostala  tekma  2.  kola:

RIGL                                                      :    ZVEZDA                                                   7 : 3     

( 2 Judež T.,  Ostrež,  1 Kropivšek U.,  Kapelari, Ule  ;  Kneževič N.,  Žagar,  Radulovič )

Rumeni kartoni:           2  Kongo,   1  LM   Oskar,  Konjšica,  Zvezda,  ŠD  Čemšenik,  Rigl,              Špicvjzn,  Antimon  II,                                                                                                                                    

Rdeči  kartoni:      -


2.  -  KOLO:

ANTIMON  II

:

KONJŠICA

4 : 2

(    3  Pervinšek  R.,  1  Lavrač           ;           Vozel,  Fele  I.,   )                                                                                                

ATRANS

:

ŠD  ŠKAFARI  II

1 : 5

(   Koletnik                                 ;                 2  Bonšek,  Matečko,  1  Žučko  ) 

 

OKREPČEV.  GASILČEK

:

KŠD  PEČE

5 : 1

(   2  Farkaš,  1  Vipotnik,  Forte  M.,  T.,          ;        Mal  F.,   )

 

FC  ŠPICVJZN

:

LM  OSKAR

0 : 2

(   -------------                               ;                2  Lihič  )

KONGO

:

KMN  BORUSSIA  D.

2 : 5

(    Gošte  M.,  Koter                  ;                2  Crni,  1  Predovnik,  Benda,  Mlakar   )

RIGL

:

ZVEZDA

 

(   Sporazumno  preloženo  )

 

ŠD  ČEMŠENIK        ……………………………………………………………        prosti

 

Rumeni kartoni:           1   LM  Oskar,                                                                                                                                      

Rdeči  kartoni:      1   KŠD  Peče  (STENKO  D.)


1.  -  KOLO:

RIGL

:

ATRANS

0 : 4

(    -------------                              ;                 3  Reberšek,  1  Trdin   )                                                                                  

LM  OSKAR

:

OKREPČEV.  GASILČEK

3 : 3

(   Centrih,  Lihič,  Holc            ;                2  Forte  T.,  1  Farkaš   ) 

 

ŠPICVJZN

:

KONJŠICA

2 : 4

(   2  Vodeb  T.,                          ;                Kotar  D.,  Fele  I.,  Groboljšek,  Vozel    )

 

KONGO

:

KŠD  PEČE

  0 : 10

(   ---   ;    3  Jesenšek,  2  Mal  F.,  1  Stenko  D.,  Mal  J.,  Orehek,  Stenko  R.,  Lavrinc  )

ANTIMON  II

:

ZVEZDA

8 : 3

(  2  Udovič J.,  Pervinšek R.,  Lavrač S.,  1 Mikša, Ferme,    ;   2 Žagar,  1 Kneževič  N.  )

ŠD  ŠKAFARI  II

:

ŠD  ČEMŠENIK

4 : 3

(   Matečko,  Žučko,  Jarc,  Osolin      ;      2  Lukač,  1  Grobljar  )

KMN  BORUSSIA     ……………………………………………………………        prosti

Rumeni kartoni:             1   ŠD  Škafari  II,  Rigl,  Okr.  Gasilček                                                                                                                                    
Rdeči  kartoni:      1  (dva  rumena)  LM  Oskar  (CENTRIH  P., );   Rigl  (JUDEŽ  M.,)

 

 

 

 

 

Copyright © 2010 Želko Relič