VETERANSKA LIGA REZULTATI


Vrstni  red,  po  jesenskem  delu  sezone  -  2019/20:

  1.

JERRY-ZGD

10

10

0

0

  79 : 4

30

-

  2.

PIZZERIJA  KUKUCA

11

10

0

1

    64 : 11

30

-

  3.

PROLETAREC

11

  9

0

2

    50 : 24

27 

-

  4.

ŠD  ČOLNIŠČE

10

  7

0

3

    31 : 21

21

6 (0/2)

  5.

ZASAVJE  UNITED

10

  7

0

3

    31 : 10

21

1 (1/0)

  6.

ŠKOTI / BEKSL  BAR

10

  6

2

2

    34 : 16

20

-

  7.

ŠD  PRAPREČE

10

  5

1

4

    26 : 19

16

1 (1/0)

  8.

ŠD  MLINŠE

10

  5

1

4

    27 : 30

16

1 (1/0)

  9.

ODPISANI

10

  4

0

6

    22 : 38

12

1 (1/0)

10.

ANTIMON

11

  4

0

7

    20 : 35

12

1 (1/0)

11.

TEAM  HRASTNIK

11

  3

2

6

    25 : 32

11

-

12.

MIZARSTVO  ZUPANC

10

  3

2

5

    27 : 32

11

-

13.

ŠD  IZLAKE

10

  2

4

  4

    18 : 38

10

-

14.

ZASAVC

11

  2

1

8

    16 : 61

  7

-

15.

LUKA  BAR / POLJE

11

  2

0

9

    15 : 43

  6

-

16.

UDARNIK

10

  1

2

7

      7 : 49

  5

-

17.

NI-DA-NI

10

  1

1

8

      6 : 35

  4

-

NAJ  STRELCI:   24  RAZBORŠEK  (Jerry-ZGD),   17  PETAUER  (Pizz. Kukuca),  16  LAMOVŠEK  (Jerry-ZGD),   STARC  (Proletarec),  13  HANŽIČ  (Jerry-ZGD),   11  BREZNIKAR  (Zasavje  UTD),  ZUPANČIČ  (Pizz. Kukuca),  10  BAŠ  (Proletarec)      


11  -  ZADNJE  JESENSKO   KOLO:

PIZZERIJA  KUKUCA

:

ŠD  ČOLNIŠČE

6 : 2

(    2  Kujundžić-Umek,  Hanžić,  1  Petauer,  Bjelovuk         ;       Savšek,  Kokalj    )

 

LUKA  BAR / POLJE

:

TEAM  HRASTNIK

2 : 6

(    Budja,  Drnovšek                 ;                      3  Kristan,  1  Ramšak,  Biderman,  Avdić    )

 

JERRY-ZGD

:

NI-DA-NI

8 : 0

(    3  Djokić,  Razboršek,  2  Lamovšek         ;         -------------    )                                               

PROLETAREC

:

ŠD  PRAPREČE

3 : 1

(    2  Perme,  1  Baš                   ;                     Fortte  T.,    )                                                                                       

 

ŠD  MLINŠE

:

ZASAVJE  UNITED

0 : 4

(     -----------------                       ;                      4  Zupan    )

ANTIMON

:

ŠKOTI / BEKSL  BAR

1 : 3

(    Mal                                        ;                      Veladžić,  Perme,  Rožmanec    )

MIZARSTVO  ZUPANC

:

 UDARNIK

0 : 0

ZASAVC

 :

    ŠD  IZLAKE

      1 : 1

(    Prašnikar                              ;                    Božjak  I.,    )

ODPISANI                           …....................................................................                     PROSTI

Zaostala  tekma  7.  kola:

PROLETAREC

:

JERRY-ZGD

1 : 4

(    Perme                                     ;                     2  Voršič,   Lamovšek    )

Rumeni  kartoni:   1  ŠD  Mlinše

Rdeči  kartoni:       -


10.  KOLO:

ZASAVJE  UNITED

:

ŠD  ČOLNIŠČE

0 : 2

(    -------------                             ;                      Hodžić,  Kokalj    )

 

ŠKOTI / BEKSL  BAR

:

ŠD  PRAPREČE

3 : 1

(    Presečki,  Omerhodžić,  Veladžić      ;       Baumkirher  A.,    )

 

TEAM  HRASTNIK

:

PIZZERIJA  KUKUCA

2 : 6

(    Pleša,  Avdić                         ;                      3  Petauer,  2  Hanžić,  1   Bjelovuk    )                                                

PROLETAREC

:

MIZARSTVO  ZUPANC

3 : 1

(    2  Starc,  1  Ahlin                 ;                      Vodenik    )                                                                                       

 

NI-DA-NI

:

ŠD  MLINŠE

0 : 3

(    ----------------------                  ;                     Smrkolj  J.,  Bizilj,  Klopčič    )

ŠD  IZLAKE

:

ODPISANI

5 : 4

(    4  Izlakar,  1  Božjak  B.,     ;                      2  Delić,  Kukić    )

UDARNIK

:

LUKA  BAR / POLJE

3 : 1

(    3  Petrovski                            ;                     Budja    )

ANTIMON

 :

    ZASAVC

      1 : 2

(   Ferme  M.,                             ;                     Karamarković,  Prašnikar    )

JERRY-ZGD                         …....................................................................                     PROSTI

Rumeni  kartoni:   -

Rdeči  kartoni:       -


9.  KOLO:

ŠD  PRAPREČE

:

ŠD  ČOLNIŠČE

2 : 3

(    2  Izgoršek                              ;                     Vozelj  G.,  Grabnar,  Hodžić    )

 

ŠD  MLINŠE

:

MIZARSTVO  ZUPANC

2 : 4

(    2  Smrkolj  J.,                        ;                     2  Vodenik,  1  Zupanec,  Martinčič    )

 

LUKA  BAR / POLJE

:

JERRY-ZGD

0 : 7

(    -----------------------           ;                            4  Razboršek,  2  Lamovšek,  1  Golotić   )                                                

NI-DA-NI

:

PIZZERIJA  KUKUCA

0 : 7

(    -------------------------         ;         3  Petauer,  1  Zupančič,  Bjelovuk,  Hribar,  Barunčić    )                                                                                        

ODPISANI

:

PROLETAREC

2 : 6

(    Rozinger,  Ibrahimović             ;                 3  Starc,  2  Ahlin,  1  Perme    )

ANTIMON

:

TEAM  HRASTNIK

3 : 2

(    Smolnikar  M.,  Lavrač  M.,  Udovič  Z.,          ;         Kristan,  Štrakl    )

ŠKOTI / BEKSL  BAR

:

ZASAVC

8 : 2

(    2  Veladžić,  Presečki,  1  Kreča,  Perme,  Omerhodžić,  Borštnar        ;     Karamarković,   Turnšek  M.,   )

UDARNIK

 :

    ŠD  IZLAKE

      1 : 1

(   Baš                                            ;                  Plahuta    )

ZASAVJE  UNITED          …....................................................................                     PROSTI

Zaostala  tekma  7.  KOLA:

ŠD  IZLAKE

:

LUKA  BAR / POLJE

3 : 2

(    2  Izlakar,  1  Božjak  I.,                     ;       2  Marn    )

Rumeni  kartoni:   -

Rdeči  kartoni:       2  ŠD  Čolnišče  (ŽIBERT  S.,  PLANINŠEK  J.,)


 

JERRY-ZGD

:

ZASAVJE  UNITED

2 : 0

(    Žunko,  Razboršek               ;                      -----------------    )

 

ŠD  IZLAKE

:

ŠKOTI / BEKSL  BAR

2 : 2

(    Božjak  B.,  Džinalić             ;                      Rožmanec,  Borštnar  G.,    )

 

PIZZERIJA  KUKUCA

:

ŠD  MLINŠE

9 : 1

(    3  Petauer,  2  Zupančič,  Hribar,  1  Hanžič,  Barunčić        ;        Smrkolj  A.,   )                                              

PROLETAREC

:

ANTIMON

8 : 1

(    2  Baš,  Mujčinović,  1  Stariha,  Nišić,  Starc,  Papež,         ;       Ferme  M.,    )                                                                                       

 

ŠD  PRAPREČE

:

UDARNIK

6 : 1

(    3  Baumkirher  A.,  2  Izgoršek,  1  Vincek      ;      Paradžik    )

ŠD  ČOLNIŠČE

:

LUKA  BAR / POLJE

6 : 0

(    Grabnar,  Karlin,  Vozelj  G.,  Hodžić,  Žibert,  Luževič      ;       ----------------     )

 

ZASAVC

:

ODPISANI

2 : 1

(    Karamarković,  Jontez         ;                     Abdić    )

TEAM  HRASTNIK

 :

    MIZARSTVO  ZUPANC

      3 : 0

(   2  Kristan,  1  Kumar           ;                     ------------------------     )

 

ŠD  PRAPREČE                  …....................................................................                     PROSTI

 

 

Rumeni  kartoni:   1  Antimon                                                                  Rdeči  kartoni:       -


7.  KOLO:

MIZARSTVO  ZUPANC

:

ANTIMON

0 : 3

(    ----------------------                   ;                     Ferme  M.,  Lavrač  M.,  Mal    )

 

ODPISANI

:

PIZZERIJA  KUKUCA

1 : 6

(    Delić                                       ;                     2  Petauer,  Bjelovuk,  1  Hribar,  Hanžič    )

 

ZASAVJE  UNITED

:

ZASAVC

9 : 1

(    2  Zupan,  Breznikar,  Čobo,  1  Majcen,  Rajevc,  Novak       ;        Šuštaršič  A.,   )                                               

ŠD  MLINŠE

:

UDARNIK

6 : 0

(    3  Krznar,  2  Bizilj,  1  Brodar          ;       -----------------    )                                                                                       

 

ŠD  ČOLNIŠČE

:

TEAM  HRASTNIK

4 : 0

(    2  Vozelj  B.,  1  Karlin,  Hodžić         ;       ----------------    )

 

ŠKOTI / BEKSL  BAR

:

NI-DA-NI

5 : 0

(    2  Borštnar,  Rožmanec,  1  Lenič      ;       ----------------      

PROLETAREC

:

JERRY-ZGD

 

(    Sporazumno  preloženo,  na  prošnjo  ekipe  Proletarec    )

LUKA  BAR / POLJE

 :

    ŠD  IZLAKE

    

(   Sporazumno  preloženo,  na  prošnjo  ekipe  ŠD  Izlake    )

ŠD  PRAPREČE                  …....................................................................                     PROST

Rumeni  kartoni:   -                                                                            Rdeči  kartoni:       -


6.  KOLO:

ŠD  ČOLNIŠČE

:

PROLETAREC

3 : 7

(    Vozelj  G.,  Vozelj  B..,   Karlin         ;       5  Starc,  1  Stariha,  Ahlin   )

 

LUKA  BAR / POLJE

:

ŠD  PRAPREČE

1 : 2

(    Ponikvar                                  ;                   2  Baumkirher  A.,    )

 

ZASAVC

:

JERRY-ZGD

1 : 9

(    Bolte                ;               3  Razboršek,  2  Golotić,  Lamovšek,   1  Bajramović,  Fejzić   )                                              

ANTIMON

:

PIZZERIJA  KUKUCA

0 : 6

(    ---------------------                     ;                    2  Bjelovuk,  Hribar,  1  Hanžič,  Petauer    )                                                                                       

 

ŠD  IZLAKE

:

ZASAVJE  UNITED

0 : 5

(    ---------------------                     ;                    2  Breznikar,  1  Majcen,  Čobo,  Novak    )

NI-DA-NI

:

ODPISANI

0 : 1

(    --------------------                       ;                   Rozinger    )

 

ŠD  MLINŠE

:

ŠKOTI / BEKSL  BAR

4 : 3

(    2  Klopčič,  1  Gasior  M.,  Gasior  A.,       ;       2  Rožmanec,  1  Borštnar  G.,    )

TEAM  HRASTNIK

 :

    UDARNIK

       5 : 0  

(    2  Kristan,  1  Pleša,  Biderman,  Cvelbar       ;         --------------    )

MIZARSTVO  ZUPANC                  ..........................................................                     PROSTI

 

Rumeni  kartoni:   -                                                                            Rdeči  kartoni:       -


4.  KOLO:

PIZZERIJA  KUKUCA

:

ŠD  PRAPREČE

4 : 1

(    2  Petauer,  Hanžič                  ;                   Izgoršek    )

 

MIZARSTVO  ZUPANC

:

LUKA  BAR / POLJE

2 : 4

(    Glažar  K.,  Vodenik               ;                   2  Kos,  1  Budja,  Drgan   )

 

JERRY-ZGD

:

ODPISANI

14 : 0

(   5 Razboršek,  3 Lamovšek,  2 Nišić,  1 Memišević,  Ahmetović,  Djokić,  Golotić   ;  ------  )                                              

 

TEAM  HRASTNIK

:

PROLETAREC

3 : 6

(    3  Avdić                                    ;                    2  Baš,  Ahlin,  1  Perme,   Nišić    )                                                                                       

 

ŠD  MLINŠE

:

ZASAVC

3 : 2

(    Bizilj,  Klopčič,  Gasior  A.,                ;       Šmrgut,  Šuštaršić  A.,    )

ANTIMON

:

ZASAVJE  UNITED

1 : 2

(    Lavrač  M.,                             ;                    Zupan,  Majcen   )

ŠKOTI / BEKSL  BAR

:

ŠD  ČOLNIŠČE

2 : 4

(    Borštnar  G.,  Presečki           ;                    2  Žibert,  1  Vozelj  G.,  Kokalj   )

NI-DA-NI

:

    ŠD  IZLAKE

       4 : 1  

(    2  Macerl,  Lipec                   ;                    Božjak  B.,   )

UDARNIK                               ......................................................................                     PROSTI

Rumeni  kartoni:  1  Zasavje  UTD,  Odpisani,  ŠD  Prapreče                                                                             Rdeči  kartoni:       -


3.  KOLO:

ZASAVJE  UNITED

:

PIZZERIJA  KUKUCA

2 : 1

(    Breznikar,  Novak                   ;                   Hanžič    )

 

JERRY-ZGD

:

MIZARSTVO  ZUPANC

12 : 0

(    3  Nišić,  2  Fejzić,  Bajramović,  Miskić,  1  Razboršek,  Golotič,  Lamovšek    ;   --------   )

 

ŠD  PRAPREČE

:

ŠD  MLINŠE

1 : 1

(    Baumkirher  A.,                      ;                    Gasior  A.,    )                                              

ZASAVC

:

PROLETAREC

1 : 6

(    Šmrgut                                     ;                   3  Starc,  2  Baš,  1  Perme    )                                                                                       

 

ŠD  ČOLNIŠČE

:

ANTIMON

3 : 0

(    2  Grabnar,  1  Žibert             ;                         -------------    )

ODPISANI

:

UDARNIK

4 : 1

(    Kukić,  Muslija,  Rozinger,  Grah      ;      Ćosić   )

NI-DA-NI

:

LUKA  BAR / POLJE

1 : 2

(    Macerl                                     ;                    Žavbi,  Budja    )

ŠD  IZLAKE

:

    TEAM  HRASTNIK

       1 : 1  

(    Šikovec                                   ;                    Pleša    )

ŠKOTI / BEKSL  BAR           ......................................................................                     PROSTI

Rumeni  kartoni:  1  Zasavje  UTD,  Odpisani,  ŠD  Prapreče                                                                             Rdeči  kartoni:       -


2.  KOLO:

ŠKOTI / BEKSL  BAR

:

ZASAVJE  UNITED

2 : 1

(    Veladžić,  Presečki            ;                         Novak    )

 

ŠD  MLINŠE

:

TEAM  HRASTNIK

7 : 1

(    4  Gasior,   2  Smrkolj  L.,   1  Bizilj       ;       Cvelbar    )

 

MIZARSTVO   ZUPANC

:

ŠD  IZLAKE

10 : 3

(  3  Martinčič,  Zupanc,   2  Vodenik,  1  Glažar  D.,  Urbajs   ;   2  Šikovec,  1  Gobovc  S.  )                                              

UDARNIK

:

JERRY-ZGD

  0 : 13

(    -----------------     ;     5  Razboršek,  4  Lamovšek,  2  Ahmetović,  1  Golotić,   Miskić    )                                                                                       

ANTIMON

:

ŠD  PRAPREČE

1 : 2

(    Udovič  Z.,                          ;                         Vincek,  Fortte  T.,    )

PIZZERIJA  KUKUCA

:

ZASAVC

6 : 1

(    2  Zupančič,  Brundič,  1  Bjelovuk,  Hanžič         ;       Turnšek  M.,   )

PROLETAREC

:

NI-DA-NI

5 : 0

(    2  Baš,  1  Ahlin,  Starc,  Stariha        ;       ------------------    )

LUKA  BAR / POLJE

:

    ODPISANI

       1 : 3  

(    Marn                                  ;                        2  Delić,  1  Kukić    )

ŠD   ČOLNIŠČE           ................................................................................                     PROSTI

Rumeni  kartoni:   -                                                                              Rdeči  kartoni:       -


1.  KOLO:

ŠD  ČOLNIŠČE

:

JERRY-ZGD

2 : 4

(    Vozelj  G.,  Kokalj             ;                         3  Djokić,  1  Žunko    )

 

PROLETAREC

:

PIZZERIJA  KUKUCA

0 : 6

(    -------------------                   ;                         2  Petauer,  Zupančič,  1  Hribar,  Bjelovuk    )

 

MIZARSTVO   ZUPANC

:

ZASAVC

9 : 1

(    3  Jozić,  2  Vodenik,  Zupanec,  1  Vrtačnik,  Šalamon              ;         Šušteršič    )                                                

ZASAVJE  UNITED

:

UDARNIK

 6 : 0

(    4  Breznikar,  1  Zupan,  Flere           ;       -----------------    )                                                                                       

 

ŠKOTI / BEKSL  BAR

:

LUKA  BAR / POLJE

5 : 0

(    2  Veladžić,  1  Lenič,  Presečki,  Rožmanec      ;     ---------------     )

ANTIMON

:

ŠD  IZLAKE

8 : 1

(    4  Udovič  Z.,  2  Ferme,  Simonič      ;       Božjak  I.,    )

ŠD  PRAPREČE

:

ODPISANI

2 : 0

(    Vincek,  Baumkirher  S.,          ;                 ------------------    )

NI-DA-NI

:

    TEAM  HRASTNIK

       1 : 1  

(   Jerman                               ;                         Avdić    )

ŠD  MLINŠE        …..................................................................................................          PROSTI 

Rumeni  kartoni:   -                                                                              Rdeči  kartoni:       -

 

Copyright © 2010 Želko Relič